Gjykata lë në burg dy ish deputetët e PS

Gjykata për Krimet e Rënda ka refuzuar kërkesën për të liruar nga “arresti shtëpiak” dy ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Cuko.

Dy ish deputetët u arrestuan gjatë operacionit “Vol vo 4” në tetor të vitit 2018.

LEXO DHE :  Doli në përgjimet e Bild, Gjiknuri nxjerr foton me 'problematikët'

Ndoka i dyshuar për disa vepra penale mes te cilave “tjetërsim pronash” dhe “falsifikim dokumentesh”, ndërsa Cuko për “korrupsion pasiv”/A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.