Gjykata lë në burg 4 të arrestuarit e Toyota Yaris

Ditën e sotme, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë për 4 të arrestuarit, në Portin e Durrësit. Gjykata vendosi masën e arrestit me burg për të katër të arrestuarit.

Ata u arrestuat pak ditë më parë në Portin e Durrësit, me 3.4 milionë euro të fshehura te makinat Toyota Yaris.

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

Masa e sigurisë u vendos ndaj, Eduard Likës, pronarit të kamionit, djalit të tij, Klevis Lika, shoferi i kamionit, Agim Ceka dhe ndërmjetësit Alban Mollaymeri./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.