Gjiknuri detyra biznesmenit Bekim Krashi: Merr ato gjërat dhe eja

Ish-Ministri Gjiknuri ka dalë edhe në një tjetër përgjim ku duket se i jep disa porosi biznesmenit Bekim Krashi, i cili ankohet se nuk ka pasur shumë mbështetje.

Gjiknuri në atë kohë ministër interesohet në lidhje me transportin e parave dhe i thotë biznesmenit Krashi të bëjë një listë dhe të kërkojë mbështetje.

Përgjimi 14

Bekim Krashi: Po shef

Damian Gjiknuri: O Bekim, ore tashi, fol një cik, kush ka qenë te komuna për të mbuluar atë pjesën e transportit, ju edhe jeni mshtet për atë punë.

LEXO DHE :  Soreca: Altin Prenga dhe Alfred Marku kanë bërë të njohur në të gjithë botën, ushqimin tradicional shqiptar!

Bekim Krashi: Po ne në fakt me thënë të drejtën, nuk jemi shumë të mbështet, por unë njoh ca zona, që i kam lajmëruar

Damian Gjiknuri: Po mirë mo merr një listë, ato gjërat dhe kërko mbështetje, po menaxhoi pra

Bekim Krashi: Tani sa ti marr po vij atje

Damian Gjiknuri: Hajt

Bekim Krashi: Po vij atje pa merak. / e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.