Gjestet më romantike të mbretërorëve britanikë!

Familja mbretërore britanike mund të jetë e njohur për bamirësitë, për etikën e punës, por nuk ka lënë pa treguar dhe anën romanike. Gjatë viteve, mbretëroret kanë qenë dëshmitarë të romancës së princit Uilliam dhe princit Harry, të cilët u kanë treguar dashurinë e tyre, dukeshave, Kate dhe Meghan.

Dritare.net ka sjellë për ju gjestet më romantike të mbretërorëve.

LEXO DHE :  Këta janë vendet më të shtrenjta të rajonit, për të drekuar jashtë!

Princi Harry mbron publikisht Meghanin pas një deklarate negative kundrejt saj për seksizëm dhe racizëm. Harry kërkoi publikisht të respektonin privatësinë e të fejuarës së tij, informon dritare.net

Zbuloni më shumë në galerinë më poshtë/ Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.