Gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare

Autoritetet italiane kanë arritur të gjejnë trupin e pajetë të futbollistes shqiptare Florijana Ismaili. Në liqenin e Comos ku edhe dyshohet të ketë rënë aksidentalisht dhe për pasojë është mbytur.

Sipas medieve trupi i Ismailit u gjend nga roboti që ishte aktivizuar nga autoritetet italiane, në thellësi të madhe, shkruan Blick.ch.

LEXO DHE :  Alketa Vejsiu: Me Vera Grabockën, përgjithmonë!

Zhdukja dhe më pas konfirmimi i vdekjes së futbollistes së Zvicrës, njëkohësisht kapitenia e Young Boys, ka tronditur botën e futbollit në Zvicër dhe mbarë Europën.

Florijana Ismaili ka qenë pjesë e skuadrës së femrave të Young Boys që prej vitit 2011./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.