Gjendet i vrarë një person në Kuçovë

 

Një person i identifkuar si Q.K 55 vjeç është gjetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Kuçovë.

Nga informacionet e para, dyshohet se 55 –vjeçari mund të jetë vetëvrarë me armë zjarri, qifte.

LEXO DHE :  Mësuesi që la Ohaion, për Beratin!

Ai është gjetur i pajetë në banesën e tij, ndërsa po hetohen shkaqet e kësaj ngjarje./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.