Gjendet i pajetë trupi i 65-vjeçarit në Korçë, dyshimet e para

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë në Korçë. Mësohet se viktima quhet Vasil Mati, ndërsa trupi i tij është gjetur nga një banore në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut.

Trupi i tij është dërguar në morg, ndërsa dyshohet se shkak i vdekjes mund të ketë qenë atak kardiak i shkaktuar nga i ftohti./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Baba, ne ikëm...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.