Gjendet dy turistët e humbur belgë, në Vuno

Një çift belg kishin humbur gjurmët që prej mbrëmjes së djeshme në Himarë, duke bërë që forcat e policisë të angazhoheshin për t’i kërkuar.

Pas kërkimeve të policisë, dy turistët belgë janë gjetur në gjendje të mirë shëndetësore, në fshatin Vuno të Himarës. Ende nuk dihet si dhe pse ata humbën gjurit./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Jep dorëheqjen, Haradinaj shpërthen në lot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.