Gjata: Shyqyr më në fund, pas 27 vjetësh Erion Braçe post 5 me hiç

Juristi Çlirim Gjata i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila, e shoqëroi me batuta emërimin e Erion Braçes në postin e zv/kryeministrit.

Pjesë nga biseda: 

Gjata: Fole për perfomrancën e ministrave. Tek pullë aty një socialist është, Erion Braçe. U habita që pas 27 vitesh kur PS ka kaluar tre herë në pushtet, ky hyri në qeveri. Shyqyr më në fund. E bëri zv/kryeministër, pesë me hiç. Po hyri. Sa i përket zt. Çuçi dhe zt.Shalsi ata janë rilindas dhe pjesa tjetër që nuk janë ri-rilindas që nuk kanë asnjë lidhje me PS-në./oranews

LEXO DHE :  Foto brenda kuzhinës, në shtëpinë e Arbana Osmanit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.