Gërdeci/ Rrjeti sulmon Berishën e Mediun

Ditën e premte është shënuar 11 vjetori i tregjedisë së Gërdecit në të cilën humbën jetën 26 persona.

Fabrika e demontimit të armëve shpërthej duke shkaktuar një ndër tragjeditë më të rënda në vendin tonë.

LEXO DHE :  Basha: 30 qershori, tentativë për grusht shteti. Do të ndalet me çdo kusht

Sot në përvjetorin e kësaj tragjedie memet në rrjetet sociale thumbojnë ish-kryeministrin dhe ish-ministrin e Mbrojtjes së asaj kohe, Sali Berisha dhe Fatmir Mediu./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.