Gazetari bën deklaratën e fortë: Rudina Hajdari do të krijojë parti të re

 

Në studion e emisionit “Opinion” gazetari Robert Rakipllari, ka deklaruar se deputetja Rudina Hadari po mendon të krijojë një parti të re.

Rakipllari është shprehur se duke parë historinë e familjes Hajdari një lëvizje e tillë është normale.

Robert Rakipllari: Rudina Hajdari po bën lëvizje të re opozitare, po bën një parti të re. Është fare normale, duke parë historinë e saj familjare. Të tjerët janë askush dhe duan të marrin një rrogë, disa mund të jenë të blerë nga qeveria../I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Zgjedhjet lokale në Greqi/ Exit-Poll: Fiton opozita e Demokracisë së Re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.