Gazeta Gjermane nuk ndalet: Kemi qindra dokumente që Ronaldo ka përdhunuar

Gazeta gjermane që ka raportuar për përdhunimin e bërë nga Kristiano Ronaldo, duket se nuk po ndalet me publikimin e shkrimeve për këtë ngjarje.

“Dier Spigal” shkruan se ka qindra arsye për të dyshuar në origjinalitetin e komumenteve të përdorura në këtë histori.

Ronaldo, 33 vjeç, mohon sulmin ndaj Kathryn Mayorga në një hotel në Las Vegas në 2009.

LEXO DHE :  Kryemadhi: Nuk kam asnjë pasuri tjetër, veç një pallat, ma la babai

Avokatët që përfaqësojnë lojtarin e Juventusit thanë të mërkurën se dokumentet ishin “plotësisht të fabrikuara”, shkruan Dritare.net

Por Der Spiegel tha: “Ne kemi qindra dokumente nga burime të ndryshme që mbështesin raportimin tonë.”

Gazeta shtoi në deklaratë: “Ne qëndrojmë pranë raportimit tonë. Nuk kemi asnjë arsye të besojmë se këto dokumente nuk janë autentike.”/ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.