Gati t’i propozonte për martesë, 27-vjeçari vret papritur të dashurën dhe veten

Kishte bërë ndërmend t’i propozonte për martësë por një 27-vjeçar ka vrarë papritur të dashurën e tij dhe veten. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Florida ndërkohë që motivet mbeten ende një mister.

Richard Timilty dhe Holly Givenjanë gjetur pa jetë në shtëpinë e tij, pas një darke romantike. Dyshimet e para janë ngritur për një zënkë dashurie mes tyre, e cila mund të ketë çuar në fundin tragjik. Një ditë para krimit, fqinjët kanë pohuar se 26-vjeçarja është parë duke marrë gjërat e saj nga shtëpia e Richard, e kjo ka ngritur pistën se ata kanë pasur një debat./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Të gjithë në sitë/ Lista e re e prokurorëve që do t’i nënshtrohen vettingut

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.