Gati t’i propozonte për martesë, 27-vjeçari vret papritur të dashurën dhe veten

Kishte bërë ndërmend t’i propozonte për martësë por një 27-vjeçar ka vrarë papritur të dashurën e tij dhe veten. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Florida ndërkohë që motivet mbeten ende një mister.

Richard Timilty dhe Holly Givenjanë gjetur pa jetë në shtëpinë e tij, pas një darke romantike. Dyshimet e para janë ngritur për një zënkë dashurie mes tyre, e cila mund të ketë çuar në fundin tragjik. Një ditë para krimit, fqinjët kanë pohuar se 26-vjeçarja është parë duke marrë gjërat e saj nga shtëpia e Richard, e kjo ka ngritur pistën se ata kanë pasur një debat./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Veprime qesharake të njerëzve, që nuk kanë shpjegim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.