G-Eazy bën dedikimin e ndjerë për 27 vjetorin e lindjes së Mac Miller!

Këngëtari i famshëm G-Eazy ka bërë një postim në faqen e tij zyrtare në Instagram, foton me mikun   e tij të ndjerë Mac Miller për  27 vjetorin e lindjes së tij.

Në foton  e shkrepur kohë më parë dy kolegët, teksa po hanë pica pas një koncerti, G-Eazy shkruan: “Na mungon dhe të duam.”

Mac Miller vdiq në shtator të vitit të kaluar nga mbidoza, por kolegët, miqtë e ngushtë si dhe e dashura e tij Ariana Grande e ndjejnë mungesën e këngëtarit dhe ndihen shumë bosh pa të./A.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

We miss you and love you 💙

A post shared by G-Eazy (@g_eazy) on

LEXO DHE :  Prefekti i Shkodrës i dërgon Metës dorëheqjen e Valdrin Pjetrit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.