Fustanet e verës së shkuar vishini prapë! Janë sërish në modë

Dilema më e madhe e vajzave është se, çfarë të veshin kur të dalin xhiro, apo të shkojnë në punë këto ditë të nxehta të verës.

Vapa e madhe bën që shumë rroba të qëndrojnë në gardërobë dhe të tjera të vishen më shpesh. Por ne të dritare.net sot do ju tregojmë fustanet që nuk dalin kurrë nga moda, kështu mund t’i vishni edhe këtë vit. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Emërohet drejtori i ri i Aeroportit të Rinasit


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.