Fushë Krujë/ Shpërthen tritoli pranë banesës së drejtorit të burgut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, një sasi triroli ka shpërthyer në afërsi të banesës së drejtorit të burgut të Fushë-Krujës.

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në banesën e Zazmi Demerxhiu në fshatin Ahmetaq të Fushë Krujë. Eksplozivi ka shpërthyer në afërsi të banesës se tij, ndërsa gjate shpërthimit e gjithë familja ka qene ne banese.

LEXO DHE :  Takime elektorale në ambiente kishtare/ Kisha Ortodokse: Të paligjshme, të mos përsëriten!

Nazmi Demirxhiu aktualisht është Drejtor i Paraburgimit në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve. Policia ka mëritur menjëherë në vendngjarje dhe por kryen hetimet e para. V.D/dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.