Fundjava e vipave në foto!

Është gjithmonë e më e nxehtë fundjava, kur bëhet fjalë për personazhet e njohur. Megjithatë pjesa më e madhe e tyre, ketë moment e shfrytëzojnë për të gjetur freski përgjatë bregdetit, në jug të vendit, apo edhe jashtë Shqipërisë. E ndërsa impenjimet e tyre të përditshme i mbajnë të lidhur në Tiranë gjatë ditëve të javës, fundjavën VIP-at shqiptare ia dedikojnë tërësisht relaksit.

LEXO DHE :  Njerëzit rrëmujaxhinj janë më kreativë dhe fleskibël, ja pse!

Dritare.net në galerinë e mëposhtme ju tregon sesi janë shpërndarë ketë fundjave vipat tanë./d.m-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.