Frymëzuese/ 18-vjeçarja me protezë, e treta më e bukura në Itali

Chiara Bordi 18-vjecarja e cila ka një protezë në këmbë, ka arritur që të shpallet e treat më e bukura e Italisë.

Ajo, pësoi një aksident në moshën 12-vjeç, dhe që nga ajo kohë mban protezë në këmbë.

Në rrjetet sociale e kritikuan, duke i thënë se ajo mori çmimin, vetëm nga mëshira, por ajo nuk ndalet nga kritikat, sepse ajo tregon se dëshiron t’i tregojë botës, që është ende e bukur.

LEXO DHE :  Foto/ Dha dorëheqjen, rrjeti shpërthen në meme ndaj Theresa May

“Po, mua më mungon një këmbë, por ty të mungon zemra dhe truri. Unë nuk jam e interesuar të fituoj, por t’i tregoj botës se jeta është ende e bukur kur rilind pas një ngjarje tragjike”- ia kthen një komentuesi në Facebook Chiara./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.