Frymëzohuni nga këto kombinime fantastike të xhupave, në dimër!

Xhupat e fryrë janë në modë këtë dimër, dhe pothuajse çdo vajzë e ka një të tillë. Dikur përdoreshin për ski, por sot janë shumë in dhe jo vetëm tregojnë një stil të lartë rrugë, por ju mbajnë dhe ngrohtë.

LEXO DHE :  Veliaj: Saliu, Likja, Luli dhe Mona funksionojnë si një bandë

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa mënyra sesi ju mund të kombinoni xhupin tuaj, këtë dimër. Shikoni galerinë më poshtë.

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.