Frika nga zjarret, Kim Kardashian punëson zjarrëfikës

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se janë frikësuar tej mase nga zjarret në Kaliforni, dhe për këtë arsye kanë punësuar një skuadër zjarrëfikësish privatë që të mbrojë shtëpinë e saj dhe të fqinjëve nga zjarret.

Kim dhe Kanye kërkojnë që vila e tyre 47 milionë dollarëshe të mos preket dhe të mos digjet.

LEXO DHE :  Sevdari kërkon shkarkimin e dy gjyqtarëve të KPA

Kim Kardashiam, është evakuuar prej ditësh nga shtëpia e saj nga frika e zjarreve që kanë shkaktuar dhjetëra viktima deri më tani./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.