Fotot më të bukura të princit Louis, George dhe Charlotte, të shkrepura nga mami Kate!

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton shpeshherë  u bën foto të mrekullueshme 3 fëmijëve të saj të vegjël. Menjëherë pas lindjes së princit Louis, fansat mbretërorë në mbarë botën u gëzuan me portretet e para zyrtare të foshnjës. Këto foto të mrekullueshme u shkrepën nga Dukesha e Kembrixhit.

Jo vetëm princi Louis, por edhe George dhe princesha Charlotte kanë foto, të cilat janë të shkrepura nga mamaja e tyre. Dritare.net ka sjellë për ju, në fotogalerinë më poshtë, foto të bukura të fëmijëve mbretërorë, të shkrepura nga mamaja e tyre, Kate Middleton./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Përgjimet/ Kryemadhi: Rama, kryeministër ilegjitim. Duhet largohet për të shpëtuar nga kaosi

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.