Fotot më ikonike, të dasmave mbretërore, gjatë historisë

Dasmat mbretërore janë ngjarje të mëdha. Sot fotot e dasmave të tyre qarkullojnë në gjithë botën, por dikur nuk ndodhte kështu.

Dritare.net do ju sjellë disa nga foto më ikonike të dasmave mbretërore. Më të bukurat datojnë që nga vitit 1863./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Meta ndjek ndeshjen nga shtëpia, me macën e tij

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.