Fotot e mrekullueshme nga Vlora

Hektor Pustina, një ndër emrat më të njohur të fotografisë, ka sjellë sot në Instagramin e tij, një kolazh artistik me pamje magjepsëse nga qyteti i detit, që të nxisin të nisesh per në Vlorë. Janë fotot e Torit, s’mund të ndodhte ndryshe. Dritare.net ju fton t’i shikoni dhe shijoni.

LEXO DHE :  Foto/ Letra e Ramës, Skënder Gjinushi dhe Nard Ndoka ‘pushtojnë’ rrjetin për sot


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.