Fotot e mahnitshme të Drilonit në vjeshtë

Fotoreportazh nga Kostandin Poga

Dritare.net ju fton të shijoni këtë fotoreportazh nga Kostandin Poga, duke ju ftuar ta vizitoni javën që vjen Drilonin, Kolonjën, Korçën, Valbonën, Durrësin dhe çdo qytet e fshat te Shqipërisë së bukur./dritare.net

LEXO DHE :  Temperatura të larta/ Parashikimi i motit për sot

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.