Fotot/ Dy deputetë shqiptarë në Bularat, çfarë nuk u pa nga varrimi i Kacifas

ggfbhfghbdfhb rësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shurësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shurësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shurësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shurësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shurësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shurësi. Ama Të jesh e bukur, do të thotë të kesh edhe shumë para. Modelet janë femrat që më së shu

Është mbajtur sot ceremonia e varrimit të Kostandinos Kacifas në Bularat të Gjirokastrës.

Në ceremoninë e varrimit kanë qenë dhjetra grekë të cilët nuk kanë nguruar të bëjnë thirrje anti-shqiptare.

Mos mes gjithë atyre thirrjeve anti-shqiptare në mes të turmës kanë qenë edhe dy deputetë të Kuvendit të Shqipërisë.

Vangjel Dule i PBDNJ, dhe Vangjel Tavo i LSI, kanë marrë pjesë në varrimin e Kacifas.

LEXO DHE :  Ja pse duhet të flini në dhomë të ftohtë, në dimër!

Thirrjet “Kaçifas jeton, ti na drejton” shoqëruan të gjithë ceremoninë. Në krye të kortezhit ishte ekstremisti i njohur Karathanos dhe eurodeputetja qipriote Eleni Theocharous, e njohur po ashtu për qëndrimet anti-shqiptare. I pranishëm ishte edhe deputeti i Demokracisë së Re në Greqi, Savas Anastadhiasi./ I.M-Dritare.net/Foto: LSA/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.