Fotot 100-vjeçare, të grave më të bukura të shekullit të kaluar!

Të gjithë kemi lindur të bukur, por shpesh nuk e kuptojmë këtë. Në botën e sotme, ne jemi të bombarduar me botokse, operacione plastike, filtra etj. Por gratë e një shekulli më parë nuk i kishin këto lukse që kemi ne, lukse që po na shkatërrojnë. Ato preferonin të qëndronin natyrale, jo ta prishin bukurinë, si shumë sot.

LEXO DHE :  Informaliteti/ Dhjetëra biznese të mbyllura në Sarandë, Rama publikon fotot

Dritare.net ka sjellë për ju, foto 100-vjeçare të grave më të bukura të shekullit të kaluar. Zbulojini në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.