Fotografia më e bukur e vitit 2019, ja fituesja nga National Geographic!

Revista prestigjioze National Geographic ka zgjedhur pamjen më të bukur të kapur në foto dhe fituesi është ‘Winter in GreenLand’.

Pamjet e një fshati peshkimi në Greenland kapur nga Weimin Chu janë mahnitëse dhe meritojnë me të vërtetë çmimin e parë.

LEXO DHE :  Princi Andrew flet për lidhjen me Jeffrey Epstein: Turpërova familjen mbretërore!

Fotografia fituese tregon një fshat peshkimi në veriperëndim të Greenland-ës me ndërtesat e mbuluara nga bora në një natë dimri arktik./e.k-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.