Foto/ Zaimina Vasjari nxjerr në pah format trupore

Më në fundit temperaturat u rritën dhe koha e plazhit po afron. Instagrami ynë do të fillojë të mbushte plot me foto të bukura nga plazhi, nga vipat tanë të cilët shijojnë pushimet që me çeljen e sezonit veror.

LEXO DHE :  Kapen 11 kg heroinë në Portin e Durrësit, pranga 50-vjeçarit

Sot, Zaimina Vasjari ishte ajo që ka postuar një foto me rroba banje, nga pishina e shtëpisë së saj.

Ajo ka treguar format perfekte, teksa ishte shtrirë në shezlon, duke shijuar rrezet e diellit./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.