Foto/Zaimina Vasjari shfaqet super seksi në pishinë

Këngëtarja Zaimina Vasjari edhe pse është larguar disi nga muzika, është gjithmonë e pranishme me postimet e saj në rrjetet sociale. Edhe pse nënë, sot Zaimina ka një trup me super forma. Postimi i fundit e tregon këtë më së miri këtë. E shfaqur në pishinë me një shishe shampanjë, teksa uron bashkëshortin e saj i cili feston ditëlindjen e sotme, Zaimina duket perfekte. /L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Deputetja socialiste blen librin e Grida Dumës, me dedikim nga autorja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.