Foto/ Vrau tre persona dhe plagosi një, autori është kryetari i PS

Kujtim Koxha, ka vrarë ditën e enjte 3 persona dhe ka plagosur një të  katërt në fshatin Shëlli të Matit.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar pak orë pas ngjarjes.

Por, autori i vrasjes së trefishtë nuk është i panjohur në zonën e tij, pasi ai është kryetari i Partisë Socialiste në Fshatin Shëlli./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  KQZ: Dekreti i Metës inekzistent, shmangni dhunën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.