Foto/ Vlora Çitaku jo vetëm diplomate e zonja, por edhe e bukur

Vlora Çitaku është Abasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është ndër personat më të zëshëm në botë për Kosovën.

Ajo është një ambasadore mjaft e zonja dhe diplomate mjaft e mirë, dhe këtë e dëshmoi pas një përplasje me ish-kryeministrin Ramush Haradinaj, ku ky i fundit e quajti atë ambasadore të Thaçit dhe jo të Kosovës.

LEXO DHE :  Kosovë, polica vret të gjithë familjen më pas veten

Por, përveç se është një diplomate e zonja, ajo është edhe një femër e bukur.

Në albumin e fundit, që e ka përgatitur fotografi shqiptar me famë botërore, Fadil Berisha Vlora Çitaku duket mahnitëse, me linja të trupit përfekte./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.