Foto / Veshjet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Moda ka ndryshuar! Njerëzit nuk vishen keq në përgjithësi, por janë disa që botën e modës e tregojnë me veshjet e tyre të çuditshme. Atë që ne nuk kuptojmë është sesi stilistët i dizajnojnë veshje të tilla dhe a ka njerëz që pranojnë t’i veshin?

E pra, siç duket, ka njerëz që shpenzojnë para për të blerë diçka që duket si e stiluar gabim.

LEXO DHE :  Vera Grabocka e ka një përgjigje për të gjithë

Për shembull, shumë vite më parë xhinset e grisura i hidhnin, por sot janë në modë. Ku i dihet, mbase në një dekadë tjetër foto që dritare.net do të sjellë sot, do jenë në modë.

Deri atëherë , dritare.net ju fton të shikoni galerinë më poshtë, me foto të veshjeve të çuditshme./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP