Foto/ Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Si çdo javë, edhe këtë të shtunë, dritare.net ju sjell veshjet më të bukura të zonjave mbretërore.

Duhet ta pranojmë që çdo herë, në çdo dalje publike mbretërorët na befasojnë me stilin e tyre. Herë elegante dhe me veshje të stilit të lartë, e herë praktike me veshje sportive, gjithmonë arrijnë të marrin vëmendjen e të gjithëve.

LEXO DHE :  Merret vendimi për Mihal Kokëkdhimën, ja çfarë vendosi Gjykata e Vlorës!

Në galerinë më poshtë mund të shikoni disa nga veshjet më të bukura të tyre, nga kjo javë. Mos i humbisni!/E.B-dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.