Foto/ Veshjet më mahnitëse të javës, nga zonjat mbretërore!

Këtë javë zonjat mbretërore dukeshin përrallore dhe nxorën nga gardëroba veshjet verore më të bukura që kishim parë ndonjëherë.

Java që shkoi ishte  e mbushur plot me evente dhe angazhime mbretërore. Një ndër eventet ishte edhe Royal Ascot ku mbretëroret britanikë dhe vipa të shumtë morën pjesë. Në këtë event, në Ascot, morë pjesë edhe mbretëresha Letizia e Spanjës dhe Maxima e e Holandës.

LEXO DHE :  6 zakone të përditshme, që po shkatërrojnë jetën tonë

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më mahnitëse të zonjave mbretërore, të kësaj jave. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP