Foto/ Veshjet e viteve ’70 u rikthyen, shihni stilet më trendi!

Dizajnerët e modës po kthehen pas në kohë dhe po sjellin stilet e viteve ’70. Duket e çuditshme sesi ne urreni kur shikonim veshje, të cilat sot i veshin të gjithë, dhe janë mjaft të pëlqyera.

LEXO DHE :  Nuk u çelën negociatat/ Ja kur do të mbahen zgjedhjet parlamentare në Maqedoninë e Veriut!

Dritare.net, në galerinë më poshtë ju sjell disa nga veshjet më të bukura, të viteve ’70. Shikojini!/E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.