Foto/ Veshjet e fundit nga mbretëroret më joshëse të Evropës

Mirë se vini në shkurt, shikuesit e stilit mbretëror! Koha për të parë se çfarë zonjat tona mbretërore të preferuara kanë veshur këtë javë dhe hidhini një vështrim të mirë veshjeve të tyre elegant. Ne shpresojmë që Dukesha e Cornwallit të ketë një fundjavë të qetë, pasi këtë javë ka qenë në angazhime të ndryshme.

Dukesha Kate na ka mahniti me një veshje të gjelbër dhe Kontesha e Wessex i kishte të gjitha trendet e dimrit në një veshje. Mbretëresha Rania ka dalë dy herë dhe veshja e kuqe e Lady Kitty Spencer, ehhh ç’të themi për të. Shikojini më mirë vetë. Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura nga mbretëroret këtë javë. I keni në fotogalerinë më poshtë, kështu që mos i humbini!

LEXO DHE :  Rama-opozitës jashtë parlamentare: Ju ftoj të ulemi për të negociuar

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.