Foto/ Veshja mahnitëse e Amal Clooney në baby shower-in e Meghan Markles!

Amal Clooney dukej thjesht mahnitëse ndërsa mbërriti në baby shower-in e yllit Meghan Markle në New York, të mërkurën. Amal, pavarësisht dëborës dhe të ftohtit, dukej edhe më e bukur veshur me një jumpsuit të kuq nga Sergio Hudson dhe këpucë ari.

Gruaja e George Clooney u pa teksa mbërriti në hotelin Mark me një xhaketë të zezë mbi shpatullat e saj. Dritare.net ka sjellë për ju foto nga veshja super e bukur e Amal Clooney në baby shower-in e Meghan Markles.

Zbuloni më shumë foto në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

Vëmendje! Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

LEXO DHE :  Video/ Punonjës të bashkisë Tropojë sulmuan KZAZ-në Nr. 9, arrestohen 8 persona


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.