Foto/ Vendi zien nga kriza, por Rudina Hajdari ‘arratiset’ për t’u relaksuar

Deputetja Rudina Hajdari ka postuar disa foto në Tëiter, që tregojnë shkëputjen e saj totale nga zhvillimet politike të ditës së sotme.

Përmes disa fotografive Hajdari ma tregon se po relaksohet duke ndjekur performancën e sopranos shqiptare Arlinda Morava në Bukuresht të Rumanisë./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Grusht i shtetit/ Çfarë ndodhi natën e tmerrit të 15 korrikut në Turqi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.