Foto/ Urbani me pasagjerë del nga rruga dhe përplaset me murin, rrezikon udhëtarët

Pasditen e sotme një nga urbanët e linjës së Yzberishtit ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një lavazhi, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Sipas policisë në momentin e aksidentit urbani ka qenë me pasagjerë, por asnjë nuk kë mbetur i lënduar.

LEXO DHE :  Rrebeshe shiu dhe shtrëngata, ja moti për javën e ardhshme!

Ende nuk dihen shkaqet e daljes nga rruga të urbanit, ndërkohë ky është rasti i dytë brenda pa ditësh ku urbanët me pasagjerë dalin nga rruga dhe rrezikojnë jetën e udhëtarëve./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.