Foto/ Uou! Ky fustan jeshil mund t’i rrijë kaq bukur vetëm Amal Clooney!

Ata shijuan pak pushime në vilën e tyre luksoze në liqenin Como.

Pas relaksimit, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal u larguan nga Italia, pas drekës me nënën e Amal, Baria dhe miqtë e tyre në hotelin ‘Villa D’este’, informon dritare.net

LEXO DHE :  Kjo kompani shpërblen punonjësit me 10 milionë dollarë, për festat e fundvitit!

Amal dukej mahnitëse veshur me një fustan të gjelbër smeraldi, ndërsa mbante për krahu bashkëshortin e saj, të veshur me kostum gri.

Një fustan i gjelbër si ky, mund t’i rrinte kaq bukur vetëm superyllit, Amal Clooney./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.