Foto/ Trendet e sotme të njëjta me veshjet e Princeshë Dianës

Nëse tregoheni pa më të vëmendshëm kur shikoni fotot e Princeshë Dianës , do vini re se çfarë stili të veçantë ka pasur ajo.

Bota shihte atë, dhe frymëzohej nga çdo veshje e saj, si në takime zyrtare, si në plazh apo përditshmëri.

LEXO DHE :  Ambasada e SHBA: Sulmet ndaj shkollave të pakuptimta. Basha e Kryemadhi të bëjnë thirrje për qetësi nesër

Sot dritare.net ju tregon nëpërmjet disa fotove, sesi veshjet e Princeshë Dianës, vishen edhe sot.

Shikoni në galerinë më poshtë disa nga momentet e saj më të mira të modës./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.