Foto/ Transformimet që i kthyen këto gra në mbretëresha të bukurisë!

Çdo grua është e bukur, pa marrë parasysh atë që ato mendojnë për veten.

Një projekt transformimi  rus i quajtur ‘Perezagruzka’ dhe një version i një shfaqjeje ndërkombëtare, vendosi t’i kthejë këto gra, në mbretëresha të bukurisë.

LEXO DHE :  Foto/ Deputeti shqiptar, kapet duke puthur Ministren

Zbuloni në galerinë më poshtë transformimet që i kthyen këto gra në mbretëresha të vërteta!

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.