Foto/ Tiranë, makina merr flakë në garazh, drejtuesi shpëton për ‘qime’

Një automjet ka marrë flakë në garazhin e një pallati te Rruga e Elbasanit përballë Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, por fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka dalë në kohë dhe nuk është lënduar.

Nga hetimet e para të policisë dhe konstatimet në vendngjarje shkak për djegien e mjetit dyshohet se është një defekt teknik, por hetimet ende vijojnë për të zbardhur të plotë ngjarjen.

LEXO DHE :  Vasili-Ramës: Mos na lodh me teori, shpall gjendjen e emergjencës!

Për shuarjen e flakëve është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve, ndërkohë tymi që dilte nga garazhi i pallatit ka shkaktuar panik tek banorët./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.