Foto/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset menaxheri i VIP-ave

Mesditën e sotme në lagjen Dardania në Prishtinë ka pasur shkëmbim zjarri midis disa personave nga ku ka mbetur i plagosur Met Elshani, i njohur si menaxheri i VIP-ave.

Elshani ka marrë dy plumba në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë policia ka sekuestruar tre pistoleta dhe ka arrestuar katër persona, të cilët dyshohet se janë të përfshirë në përplasjen me armë ditën e sotme./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Emri/ Vrasja e ish-efektivit Santiago Malko, policia ndalon një person

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.