Foto të rralla të Princ Harryt me Lady Diana!

Dritare.net do ju ktheje mbrapa në kohë, dhe do ju tregojë disa foto të rralla të Princ Harryt me nënën e tij, Princeshë Diana.
Nënë e djalë, shfaqin një dashuri të pakushtëzuar, të cilët nuk arritën ta përjetonin shumë, pasi Diana u nda nga jeta.
Shikoni në galerinë më poshtë disa nga momentet më të bukura./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Moderatorja bëhet nënë për herë të parë, ja emri i veçantë i djalit!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.