Foto të rralla të legjendarëve të famshëm, që nuk janë parë ndonjëherë!

Fotot e vjetra të njerëzve të famshëm,  nuk reshtin së na mahnituri. Qofshin ato që mbartin një histori, apo të tjera që janë thjesht qesharake, por të bukura. E keni parë ndonjëherë Charlie Chaplinin me gruan?

LEXO DHE :  Negociatat/ Spiropali: Ishte prekëse të dëgjoje kryeministrin e Italisë

Charlie Chaplin me gruan, Paulette Goddard, 1938

Ose Elton John, si dukej në 1979? Nuk besojmë se po! Prandaj dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, foto të legjendave të famshme, të cilat nuk i keni parë kurrë!/K.C/dritare.net

Arnold Schwarzenegger

Elvis Presley dhe Priscilla Presley dhe vajza Lisa Maria, informon dritare.net
Elvis Presley, Priscilla Presley, leaving the Baptist Hospital, Memphis, Tennessee, with their daughter Lisa-Marie, born at the hospital on February 1…

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.