Foto të përsosura që s’do i shihni dy herë në jetë!

Asgjë nuk duket e veçantë dhe e përputhshme me ngjyrat dhe format, por kur detaje të ndryshme bëhen bashkë , krijohet një imazh i përsosur. Është një fenomen që nuk shpjegohet dot me tekst, por ju shikoni galerinë e fotove më poshtë dhe do kuptoni sesa gjëra të rralla dhe pa defekte ka kjo botë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Vajza nudo ndjek protestën e opozitës nga hoteli në Tiranë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.