Foto/ Të gjithë vipat, te Joni Peci Store

Stilisti i njohur shqiptar Joni Peci, ka hapur dyqanin e tij më të ri në kryeqytet. Sigurisht veshjet e tij janë nga më të preferuarat, kështu që edhe miqtë vipa i ka të shumtë. Në inaugurimin e Joni Peci Store kanë qenë të pranishëm, klientët dhe miqtë e tij, të cilët vijnë kryesisht nga bota e artit, por pse jo edhe nga politika dhe biznesi.
Ja disa nga foto e vipave që dritare. net ka mbledhur për ju! V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Elisa Spiropali: Ja arsyet e trakteve të Metës

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.