Foto/ Të famshmit që nuk e kanë problem t’i riveshin rrobat, në publik!

Ekziston një mendim për faktin se, të veshësh të njëjtat rroba është gjë e keqe. Nëse do ta ndiqnim të gjithë këtë rregull, gardërobat tanë do të ishin plot me veshje të padobishme.

Stilistët e famshëm dinë si të duken bukur, madje duke veshur të njëjtat rroba. Pra duke studiuar look-un e personazheve të famshme, ne mund të marrim disa këshilla prej tyre.

LEXO DHE :  Mbretëresha Elizabet ka 100% besim te princi Andrew, edhe pas skandaleve

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë të famshmit që veshin të njëjtat rroba dhe nuk e kanë aspak problem./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.