Foto/ Të famshmit që na mahnitën me ndryshimet drastike

Conchita Wurst

 

Është e vështirë për të marrë vendimin për të ndryshuar pamje, por nganjëherë mund të rezultojë se paskemi qenë vonë për këto ndryshime që duheshin bërë me kohë.

Shumë të famshëm, kanë qenë guximtarë përsa i përket pamjes së tyre.

LEXO DHE :  Deputeti i opozitës: Të mblidhet Komisioni Hetimor dhe të finalizojë shkarkimin e Metës

Në galerinë më poshtë mund të gjeni të famshmit që kanë guxuar me eksperimentet e tyre në pamje./ I.M-Dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria me foto, klikoni www.dritare.net 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.